Запитання та відповіді:

  • Про те, як потрапити на ЕКУ.

    Якщо ви хочете працювати на ЕКУ, потрібно заповнити заявку на сайті або відправити резюме

    Вам перетелефонує менеджер та запросить на навчання.

  • Медпункт та медичне страхування працівників

    Підприємство дбає про здоров’я своїх працівників. На ТзОВ «Електроконтакт Україна» працює медичний пункт, у якому цілодобово чергують лікарі.  З 1 січня 2017 року ТзОВ «Електроконтакт Україна» забезпечує безкоштовним медичним страхуванням всіх працівників, які працевлаштовані більше одного року.

  • Харчування

    ТзОВ «Електроконтакт Україна» забезпечує своїх працівників смачними комплексними обідами, приготованими в їдальні підприємства. Обід включає в себе салат, першу страву, гарнір, м’ясну страву, напій, хліб  та десерт.  Вартість обіду становить 60 грн. (з них 44 грн. сплачує підприємство, ще 16 грн. – працівник)

  • Які маршрути автобусів? Коли відбувається довіз?

    Зараз функціонують такі напрямки довезення працівників:


    У Перемишлянський виробничий підрозділ:

    З населених пунктів Перемишлянського району: Кореличі, Боршів, Брюховичі, Виписки, Ганачівка, Іванівка, Кимир, Коросно, Ладанці, Липівці, Мерещів, Осталовичі, Пнятин, Погорільці, Станимир, Сивороги, Унів, Ушковичі, Чуперносів.

    З населених пунктів Золочівського району: Підгайчики.

     У Золочівський виробничий підрозділ:

    З населених пунктів Золочівського району: Бібщани, Білий Камінь, Богутин, Бонишин, Бортків, Бужок, Велика Вільшаниця, Вороняки, Гончарівка, Городилів, Єлиховичі, Жуличі, Зарваниця, Зозулі, Кальне, Княже, Коропчик, Красне, Красносільці, Лука, Митулин, Махнівці, Новоселище, Новосілки, Підгородне, Підлипці, Плугів, Поляни, Поморяни, Почапи, Ремезівці, Розгадів, Розваж, Сасів, Скварява,  Словіта, Сновичі, Струтин, Торгів, Тростянець, Ушня, Хильчиці, Червоне, Чижів, Шпиколоси, Якторів, Ясенівці.

    з населених пунктів Зборівського району: Бермівці, Жабиня, Заруддя, Зборів, Кабарівці, Кудобинці, Млинівці, Плісняни, Присівці, Славна.

    з населених пунктів Буського району: Красне, Острівчик-Пильний.

    У Бродівський виробничий підрозділ:

    З населених пунктів Бродівського району: Підгірці, Лучківці, Боратин, Ясенів, Дуб’є, Дубина, Пониква, Суходоли,  Митниця, Лешнів, Клекотів, Шнирів, Бовдури, Білявці, Конюшків, Язлівчик, Немяч, Підкамінь,  Дудин, Накваша, Черниця,  Залісся, Гаї-Дітковецькі, Бучина, Суховоля, Гаї, Гаї - Прогрес, Дітківці,  Лугове,  Заболотці-Пониковиця, Смільно, Станіславчик, Збруї, Берлин, Лагодів.

    З населених пунктів Радивилівського району:  Добривода, Довгалівка, Пустоіванне, Козин, Птича, Коти, Ситне, Карпилівка, Михайлівка, Крупець, Радивилів, Опарипси, Сестрятин,  Немирівка, Бугаївка.

    З населених пунктів Радехівського району: Сморжів, Щуровичі,  Павлів, Радехів, Руденко, Хмільно, Лопатин.

    З населених пунктів Буського району: Олесько.

    З населених пунктів Дубенського району: Верба.

    З населених пунктів Зборівського району Тернопільської області:  Чорний ліс.

    Довезення працівників на ЕКУ здійснюється згідно зі змінами  у час, коли не курсує громадський транспорт. А саме: на першу зміну (на 7:00), на третю зміну (на 00:00), з другої зміни (після 00:00). А на окремі маршрути, де складне транспортне сполучення, також на другу зміну (на 15:30), з першої зміни (після 15:30), з третьої зміни (після 7:00). Це напрямки довезення Золочів – Зборів, Золочів – Поморяни, а віднедавна також Золочів – Сновичі.

    У Бродах функціонує також автобус по місту. Маршрут безкоштовних автобусів пролягає через усі райони міста: Червоні казарми, Старі Броди, Вокзал, Центр, Лікарня, Білі казарми та триває 25 хвилин.

    Автобуси прибувають на підприємство за графіком трьох змін: 6:45 (перша зміна), 15:15 (друга зміна), 23:45 (третя зміна), а також о 8:20 (офісна зміна). Відвезення працівників зі заводу відбуватиметься відповідно о 7:20, 15:50 та 00:20.

    Якщо цікавить інформація щодо точного часу довезення з конкретного населеного пункту, необхідно звернутися в диспетчерську службу перевізника.

    Золочів: 0962073020 – Грішко Ярина; 096 430 34 86 – Роман Ярославович

    Броди: 098 02 10 444; 063 16 80 000; 050 22 65 900

  • Коли виплачується зарплата?

    Заробітну плату на ЕКУ Ви отримуватимете двічі на місяць. Не пізніше двадцятого числа поточного місяця на підприємстві сплачується аванс (за відпрацьований з 1 по 15 день місяця), а не пізніше сьомого числа наступного місяця – остаточна виплата (кошти за відпрацьований час протягом другої половини місяця + всі види надбавок і премій за підсумком усього місяця).

    Зарплата нараховується на Ваш банківський рахунок, який відкриють для Вас після прийняття на роботу у «Райффайзен Банк Аваль». Не пізніше ніж через два дні після виплати заробітної плати Ви зможете отримати розрахункові листи (так звані, табіліграми), де зазначатимуться всі нарахування, та утримання

  • Чи можна підвищити зарплату?

    Так. Монтери кабельного виробництва мають можливість підвищувати свою кваліфікацію, та отримувану заробітну плату, шляхом отримання вищих розрядів. При прийнятті на роботу монтер кабельного виробництва отримує перший розряд із базовим окладом, а в подальшому має можливість підвищувати розряд, та відповідно отримувати більшу заробітну плату, оскільки посадовий оклад безпосередньо залежить від розряду працівника.

  • Чи існують штрафи?

    Штрафів на ЕКУ не існує. Є тільки зазначені премії, які працівник отримує або ні. Це залежить від його роботи.

  • Яка зарплата?

    Після проходження стажування – зарплата залежить від Ваших показників роботи. Формулу по нарахуванні вам детальне пояснять під час навчання.

    Якщо коротко: зарплата складається з окладу та додаткових премій, які ви можете отримати. Це премії за продуктивність, якість та присутність. Загалом можна отримати +30% до окладу.

    Крім цього, години, які ви працювали у нічний час (коли ходили у нічну зміну) оплачуються +90%, а відпрацьований час у вихідні та святкові дні – в подвійному розмірі.

    Для нових працівників, які розпочали роботу на підприємстві, встановлюється форма доплат

    до продуктивності у перші три місяці.

  • Які документи потрібні для працевлашування?

    Цю інформацію Вам повідомлять на базовому навчанні.

  • Чи працевлаштування офіційне?

    Так. Після того, як ви пройшли навчання, ми офіційно влаштовуємо вас на роботу по трудовій книжці.

    Працевлаштовуємо осіб від 18 років. Молодь, від 16 до 18 років, беремо на сезонну роботу на час канікул, по цивільно-правовій угоді.

  • А якщо в мене не вийде?

    Ніхто не вимагає, щоб ви робили одразу все нарівні з досвідченими працівниками. Але вже понад 2000 працівників працюють на ЕКУ, що доводить, що можна з легкістю навчитися навіть новій сфері.

    Після навчання, працівник проходить стажування – деякий час він працює біля досвідченого працівника і переймає досвід. Коли працівник потрапляє на своє постійне робоче місце – у бригаду, яка працює на лінії, він матиме досвідченого бригадира, до якого можна звернутися за підказкою, а також контролерів якості. Працівник не залишається сам на сам із роботою, він може завжди звернутися за допомогою.

    Протягом трьох місяців після працевлаштування працівник повинен вийти на норму – тобто навчитися виконувати роботу так само добре і швидко, як досвідчені працівники.

  • Чи зможу я виконувати цю роботу?

    Так, оскільки для цього не потрібно мати спеціальних знань чи досвіду роботи. Ми навчаємо, вас, всього самі. Протягом 5 днів кожен працівник проходить безкоштовне базове навчання. Під час навчання Вам доступно пояснять, що входить у Ваші обов’язки, навчать виконувати всі виробничі операції, ознайомлять із вимогами до якості тощо. Навчання закінчується іспитом, успішно здавши який, Ви зможете приступити до роботи.

    Вимоги: вміння розрізняти кольори, добрий зір, спритність рук, відповідальність та вміння працювати у команді.

  • Чи є сидячі місця?

    Так, є, але небагато. На сидячих місцях працюють в основному особи передпенсійного віку, працівники з інвалідністю та вагітні жінки.

  • Які умови роботи на виробництві?

    Робота на лінії – це стояча робота. Необхідність працювати стоячи зумовлена тим, що є потреба досягати матеріал. Кожні дві години є перерва для відпочинку

  • Який графік роботи?

    Робота по 8 годин з понеділка по п’ятницю. Субота, неділя, а також усі державні свята є вихідними днями. Іноді, у зв’язку з робочою необхідністю, субота є робочою. У такому випадку цей день додатково оплачується у подвійному розмірі.

    Робота на виробництві позмінна – є 3 зміни. Це зумовлено необхідністю безперервного виробництва. Перехід однієї зміни в іншу відбувається через кожен робочий тиждень. У зв’язку із таким графіком роботи підприємство забезпечує безкоштовне довезення на роботу в той час, коли не курсує громадський транспорт (див. довезення).

     

  • В чому полягає робота монтера кабельного виробництва?

    Монтер кабельного виробництва працює переважно на лінії разом із командою – бригадою. Кожен виконує свою операцію, певну ділянки роботи та разом вони складають кабельну мережу. Робота полягає у монтуванні проводів, які помарковані кольором, у відповідні комірки, намотування бандажу тощо. Кабельна мережа складається на спеціальній монтажній дошці за кресленням, яке намальовано на ній.

  • Які є вакансії?

    Найпоширеніша вакансія відділу виробництва – монтер кабельного виробництва. Це людина, яка власноруч складає кабельну мережу для автомобіля. Саме з цієї посади починають більшість працівників, адже для неї не потрібно спеціальних знань і досвіду роботи – всього навчають безпосередньо на заводі.

    Монтер кабельного виробництва, який має досвід роботи від півроку, може претендувати на інші вакансії – бригадир, контролер, комплектувальник, комірник тощо. Детальніше про це ви зможете дізнатися вже під час роботи на ЕКУ.

    Також є вакансії адміністративного та інженерно-технічного персоналу. Детальніше з ними можна ознайомитися на сайті. На ці вакансії необхідно мати відповідну освіту та знання іноземної мови. Резюме можна надіслати через форму на сайті, у вкладці вакансії або контакти.

  • В чому полягає робота монтера кабельного виробництва?

    Монтер кабельного виробництва працює переважно на лінії разом із командою – бригадою. Кожен виконує свою операцію, певну ділянки роботи і разом вони складають кабельну мережу. Робота полягає у монтуванні проводів, які помарковані кольором, у відповідні комірки, намотування бандажу тощо. Кабельна мережа складається на спеціальній монтажній дошці за кресленням, яке намальовано на ній.

  • Скільки років функціонує компанія?

    «Електроконтакт Україна» розпочала свою діяльність в Україні у 2007 році – тоді було створено перший завод у м. Перемишляни Львівської обл. У 2011 році було відкрито другий завод у м. Золочів Львівської обл. У 2017 р. розпочав свою роботу завод у м. Броди Львівської обл.

  • Чия це компанія?

    ЕКУ – це підприємство з іноземними інвестиціями, дочірня компанія німецької фірми «Elektrokontakt GmbH», яка належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans.

  • Чим займається компанія?

    Наша компанія виготовляє електричні кабельні мережі до автомобілів BMW, Audi, Porsche та інших відомих марок. Це «проводка», яка забезпечує передачу струму в автомобілі та роботу різних його частин – двигуна, коробки передач, фар, відкриття електробагажника та інші функції.